ВРАТОВРСКА LER Класичен Аниме Едно Парче Luffy Рака Цртање Ретро Постер Kraft Хартија Бар Кафе Дома Декор Сликарство Ѕид Налепница 51x36cm

ВРАТОВРСКА LER Класичен Аниме Едно Парче Luffy Рака Цртање Ретро Постер Kraft Хартија Бар Кафе Дома Декор Сликарство

DEN 63.00
DEN 66.72
 

Тековен
Количина на стоки


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : ВРАТОВРСКА LER Класичен Аниме Едно Парче Luffy Рака Цртање Ретро Постер Kraft Хартија Бар Кафе Дома Декор Сликарство Ѕид Налепница 51x36cm
Материјал : Kraft,Не-Леплива (не peritoneum, не е водоотпорен)
Големина : За 51 X36cm (Околу 5 мм лево и десно грешка)
Боја : Како На Сликата
Процес : Печатење
Пакет Листа : 1 * декорација сликарство(Не се лепливи,Без граница)
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден

Други карактеристики

Бренд Име:
Вратоврска Ler
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Класичен
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
едно парче
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Kraft Хартија
Име:
едно парче постер
Име 1:
Luffy Рака Цртање Kraft Хартија
Име 2:
Класичен Аниме Ѕид Налепница

Најдобри понуди