Van Gogh Нафта Сликарство Ѕвездена Ноќ Над Рона Навлаки За Домашната Канцеларија Троседот Стол Декорација Перница Маска

Van Gogh Нафта Сликарство Ѕвездена Ноќ Над Рона Навлаки За Домашната Канцеларија Троседот Стол Декорација Перница

DEN 235.00
DEN 379.20
 

Тековен
Количина на стоки


Van Gogh Нафта Сликарство Ѕвездена Ноќ Над Рона Навлаки За Домашната Канцеларија Троседот Стол Декорација Перница Маска
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памук, Лен и Полиестер Големина : прибл. 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување) Затворање : Скриен Патент Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена) Напомена : 1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела. 2. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел. 3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.

Други карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
fj004
Бренд Име:
градови куче

Најдобри понуди