Nishine 10pcs/многу Цвет Headband Најлон Faux Цвет Деца венчиња Девојки Празник Headwear Фотографија Реквизити Коса Додатоци

Nishine 10pcs/многу Цвет Headband Најлон Faux Цвет Деца венчиња Девојки Празник Headwear Фотографија Реквизити

DEN 936.00
 

Тековен
Количина на стоки

modname=ckeditor
Добредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : hairband&headwear Големина : костим за бебе девојки. Боја : 10 бои. Пол : Унисекс Материјал : ткаенина. Шаблон Тип : Цврста Стил : Мода Тежина : Околу. за 10g /еез. Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет. Направени од мека плетени ткаенини, chiffon и многу удобен за носење. Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,со сите бои во акции. Одличен додаток за да ги задржи ќе изгледаат кул и елегантен,нов моден стил бебе grils headwear коса додатоци. Одличен подарок за вашиот симпатична бебе или пријатели,симпатична мода phptography реквизити. Белешки : ве Молиме овозможи 1~2cm(0.4~0.8")разликите,поради прирачник за мерење,ви благодариме. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Пакетот вклучува :
10pcs*headband (Normaly нашата пакет се испраќа со мешани бои,Ако специјална боја барање,pls ни остави порака за боја бројот што сакате кога ќе се стави на ред ,Благодарам.) За нас : Ние сме Nishine,на НАС бренд,една фабрика кои се специјализирани во бебе прибор за повеќе од 10 години,Nishine желби понуда симпатична бебе мода производи да се направи бебе целиот свет повеќе симпатична и убава,се надеваме дека нашите производи може да се направи вашето бебе и семејството повеќе среќни!

Други карактеристики

Бренд Име:
Nishine
Пол:
Унисекс
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Микрофибер,Најлон,Полиестер,Spandex,Сатен,Chiffon
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер,Ткаенина
Тип:
Headband
Тип На Објект:
Headwear
боја:
10 Бои во парк
Стил:
Моден
Големина:
elastic
Is_customized:
Yes
Пакет:
opp вреќа или кутија
Корисност:
фотографија реквизити,роденденски Подароци,партија декорација

Најдобри понуди