глувчето за љубителите на ѕид налепници соба декорација diy винил дома decals симпатична цртан филм животинско mural 3d уметност постери

глувчето за љубителите на ѕид налепници соба декорација diy винил дома decals симпатична цртан филм животинско

DEN 52.32
 

Тековен
Количина на стоки


но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.(емс 10 -20 дена)
3.
експрес : 5-10 дена.ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
превозот услови
1.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме
. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. diy винил дома decals симпатична цртан филм животинско mural 3d уметност постери 2.
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.
можеме да направиме многу други бои,минимална цел количество е 20 парчиња за секоја боја.

Други карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
БОЈА CASA
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
VA367N-A
Тема:
Животните
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Винил
производ големина(cm*cm):
14.9*4.5
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
14.9*4.5
боја:
црна(минимум за квантитет се 20 парчиња за други бои)
Содржина:
глушец дупка на ѕидот налепница
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
каде да се обратат:
мазна ѕид од стакло, дрво, метал итн.(3-5 yeasr)
соба декорација:
дневна соба, спална соба студија соба, бања соба и сл.
како да се прилагодите:
ве молиме контактирајте со нас за детали за Квантитетот Боја Превозот итн.
треба трансфер филм:
Yes
Технологија:
првата генерација врежан vinly ѕид налепница

Најдобри понуди