Фан грејач со промени во температурата бања електрични мини топол воздух компресор

Фан грејач со промени во температурата бања електрични мини топол воздух компресор

DEN 4272.00
DEN 8544.00
 

Тековен
Количина на стоки


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43186] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш. ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време. Многу добра продукција се за вас. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ве молиме имајте во предвид.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи (0.5-1 цм ) во мерењето. 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл. можеби физички производи е мала разлика . Примените производ во боја преовладуваат . ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување. Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни. Она што со тежина според конкретната примена. Ќе преовладува .

Други карактеристики

Бренд Име:
tangwu
Електричен Грејач Тип:
Convector Грејач
моќност:
1200-2000W
Област Загрева:
греење на елемент:
PTC
Примена:
11-20㎡
Број на Брзина Settings:
Третиот Степен На Пренос
Број На Модел На:
tangwu
Употреба:
Бања,Спална Соба,Дневна Соба
Инсталација:
Десктоп,Самостојна,Преносни,Underfloor,Монтирани На Ѕид
сертификација:
АДС
Функција:
Прилагодливи Термостат,Прегреат Заштита,Совет-Над Заштита,Вентилација,Водоотпорен
кодот на производот:
TANGWUA
JR:
219
Употреба:
219
Инсталација:
219
сертификација:
219
Функција:
219

Најдобри понуди