Нова Година Полн Плоштад/Круг дијамант сликарствоСлондијамант везови продажба бод комплет 5D DIY Дијамант Мозаик дома livingXPZ

Нова Година Полн Плоштад/Круг дијамант сликарствоСлондијамант везови продажба бод комплет 5D DIY Дијамант Мозаик

DEN 266.00
DEN 444.00
 

Тековен
Количина на стоки

Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. По-продажбата на услугата : сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Превоз : Нашите производи се од Кина. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. Ви благодарам многу.
добредојдовте на нашата продавница Сите производи се направени директно од нашата фабрика Ние се обезбеди дијамант сликарство,ако треба,ве молиме договорот нас шаблон Тип: / //// /
За слика Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите тоа Можете исто така да купите обичај слика , кликнете на сликата подолу за да се купи исто така Можете да купите обичај слика , кликнете на сликата подолу за да купи сопствен фото (можете да изберете било која слика, која било големина) Клиентите на Екранот Област Пред да плаќање, ве молиме прочитајте ја следната содржина внимателно, тоа ќе ви гарантира да се добие среќен шопинг патување. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња.

Други карактеристики

Големина:
Square Drill 20X25CM, Round Drill 20x25CM, Square Drill 30X40CM, Round Drill 30X40CM, Square Drill 45X60CM, Round Drill 45X60CM, Square Drill 50X70CM, Round Drill 50X70CM, Square Drill 60X80CM, Round Drill 60X80CM
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Број на Бои:
Според сликата
Компанијата карактеристики:
фабриката штекер
категорија:
Дијамант својства:
Бројот на дијаманти:
Полнење Тип:
Испорака Брзина:
Брзо

Најдобри понуди