5.5*2.5 mm ( Компатибилен 5.5*2.1 mm ) Женски 7.9*5.5 мм Машки DC Адаптер За IBM Леново Моќ лап-топ компјутери Адаптер 7.9 5.5 мм Џек DC

5.5*2.5 mm ( Компатибилен 5.5*2.1 mm ) Женски 7.9*5.5 мм Машки DC Адаптер За IBM Леново Моќ лап-топ компјутери

DEN 43.00
DEN 47.52
 

Тековен
Количина на стоки

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Paypal ВИЗА Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Answer : ___________________________ Note :
За нарачки $10,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број.5 mm ( Компатибилен 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние само брод да се потврди цел адреси.5 мм Џек DC
Драг пријател,
ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Плаќањето мора да се изврши within3 дена од денот на нарачката.5 мм Машки DC Адаптер За IBM Леново Моќ лап-топ компјутери Адаптер 7.1 mm ) Женски 7. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Други карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
HTXKJIC
Тип:
Продолжување На Кабел
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
7.9x5.5 DC Моќност Приклучок за Кабелот на Конекторот За IBM Lenovo Лаптоп 1.2 Метри В
Пакет:
No

Најдобри понуди