Памук Gingerbread Човекот Дизајн Мажите Т-маица Новина На Scream Печатени Машки Кул Блузи Кратко Sleeve Секојдневен Tee Т Кошули

Памук Gingerbread Човекот Дизајн Мажите Т-маица Новина На Scream Печатени Машки Кул Блузи Кратко Sleeve

DEN 408.00
DEN 680.16
 

Тековен
Количина на стоки


Информации За Производот
100% памук
Модерен fit
Цврсти и издржливи ткаенини
Снимени врат рамо до рамо
Двојно игла јака, ракави и на дното hems
АНИ/ЕУ/САД големини : XS-3 XL; Азија големини : S-4 XL
Испорака :
1.Ве молиме да обрнете посебно внимание за да се пополни вашиот детални превозот адреса, контакт информации, и ZIP, други мудри стоката може да не можат да успешно испорака. 2.објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна по примиле исплата. 3. Во Нормално ,објектот превозот преку Кина Пост Воздухопловната.тоа треба трае околу 2030days на вашата земја, Ако не можат да чекаат толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација .
Откако ќе ги купите, ве молиме да Не остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте добиле објект во 45 дена, бидејќи имаме споменато превозот време постојано.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Оставајќи негативни повратни информации нема да реши ништо. ПОЗИТИВНА комуникација не.
Ако има нешто погрешно, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да
ве задоволи и да добијат подобри.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
3D
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
LettBao
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Големина:
M| L| XL| XXL|XXXL|XXXXL

Најдобри понуди