KNCOKAR На активирањето на жените сандали жените рамен отворен пети сандали во летото година сандали тексас жените фармерки чевли во лето

KNCOKAR На активирањето на жените сандали жените рамен отворен пети сандали во летото година сандали тексас

DEN 972.00
DEN 1056.00
 

Тековен
Количина на стоки

ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ние го прифаќа alipay тука.позадина итн. Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување。
.
Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот обичај, не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да ги сноси тоа.
Повратни информации
Ве молиме оставете пет ѕвезди повратни информации. Ние ќе ги пратите на стоки, одговор вратам на вас како е можно поскоро.5 cm НИ големина 9= ЕУР 40 = бос 25 см НАС големина 10= ЕВРА 41 = бос беа 25,5 см НАС големина 11= ЕВРА 42 = бос 26 cm НИ size 12= ЕВРА 43 = бос 26.Акции на статусот и на пат е различно, ние ќе го изберете вашиот проект за брза испорака.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија .5 cm НИ големина 7= EUR 38 = бос 24 см НАС size 8= 39 EUR = бос 24.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3-ѕвезда Детални Продавачот рејтингот затоа што тие се еднакви на негативните
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Нашата цел е задоволството на клиентите.5 cm НИ големина 5= ЕВРА 36 = бос 23 см НАС големина 6= ЕВРА 37 = бос 23.Vamp материјал : тексас Главата облик : човечки карактер Пета висина : медиум пета (3-5cm)
големината информации : НИ големина 4= ЕУР 35 = бос 22.
Плаќање :
1). ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја .
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката.5 cm
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување .Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте минути и обидете се повторно плаќања мора да осиромашен во рок од 5 дена.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни од вас да купите, ве молиме контактирајте со нас преку Мојот Пораки или Прашајте го Продавачот Прашања, пред да замине неутрален или негативен фидбек .

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Моден Елемент:
Тока
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Стил:
Моден
Бренд Име:
KNCOKAR
Шаблон Тип:
Крпеница
Сандала Тип:
Гладијатор
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Outsole Материјал:
ПВЦ
Insole Материјал:
ПВЦ
Обвивка Материјал:
Платно
Горниот Материјал:
Тексас
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Оптоварување
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Платформа Висина:
3-5cm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes

Најдобри понуди