CWEEL Накит Сетови За Жените Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Имитација Кристал Изјава Ѓердан Костим Накит

CWEEL Накит Сетови За Жените Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Имитација Кристал Изјава

DEN 156.00
DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
накит сет
Бренд Име:
CWEEL
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
африкански монистра накит сет
Функција:
Накит Сетови
function1:
африкански монистра накит сет
function2:
накит сетови за жени
function3:
Индискиот Накит Сетови
function4:
Свадба Накит Сетови
Function5:
дубаи накит сетови
Function6:
Божиќ Накит Сетови
Function7:
африкански накит сет
Function8:
Турски Накит
Function9:
свадба накит сет

Најдобри понуди