Дење Работи Светлина светилки drl за Ford F F150-150 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Лево Десно Бела светилки drl Жолта Вртење Сигнал Светлина

Дење Работи Светлина светилки drl за Ford F F150-150 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Лево Десно Бела светилки

DEN 4310.40
 

Тековен
Количина на стоки


НИЕ НЕМА ПРАШАЊЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ИЛИ ЗАМЕНА. Ја процесираме вашата нарачка во рок од 1 работен Дена ако нареди информации и плаќање избришани. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
специфична причина за враќање, и вашата цел број. 14 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Дење Работи Светлина светилки drl за Ford F F150-150 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Лево Десно Бела светилки drl Жолта Вртење Сигнал Светлина
Ние ќе пишува ниска вредност на фактура да им помогне на купувачите плаќаат помалку данок. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ако ви треба ни да се испрати на парцела од експрес начин, ве молиме љубезно ве молиме да ја проверите вашата адреса за е Оддалечена област или не. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
ние ќе совети друг express до вас преку е-маил, и промена на изразат ако нема одговор 1 ден по е-пошта.
НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Ако најдете на превозот цена на вашата земја е скапо,
ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се прилагоди на најдобар превозот цена за вас.
Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета користи. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Други карактеристики

Материјал Тип:
Chrome & LED
F-150-Година:
2010,2011,2014,2015,2013,2012
Бренд Име:
FASTKAS
Име На Модел:
Светилки drl-F150 1015
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Ford Модел:
F-150
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Специјални Функции:
Дење Работи Светлина, светилки drl, Претворајќи Сигнал Светлина
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Тежина:
2kg
Водоотпорен:
IP67 оценет вода и прашина печат
Примена:
Дење Работи Светлина, светилки drl , Претворајќи Сигнал Светлина
Гаранција:
Yes
ОДГОВАРА ЗА:
за Ford F150 2010 2011 2012 2013 2014 2015

Најдобри понуди