отворено Жените се Згусне Плус кашмир Ски Јакна Аикидо се задржи Топло Водоотпорен Windproof Дише кампување пешачење Јакни

отворено Жените се Згусне Плус кашмир Ски Јакна Аикидо се задржи Топло Водоотпорен Windproof Дише кампување

DEN 1842.00
DEN 2833.44
 

Тековен
Количина на стоки


отворено Жените се Згусне Плус кашмир Ски Јакна Аикидо се задржи Топло Водоотпорен Windproof Дише кампување пешачење Јакни
Големина Recomand :
Тоа е Азија Големина, Па ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да нарачате!
1、Забелешка : Нашата Големина Азија големина,тоа е за 2 големина помала од ЕУ и САД големина . Мислам ако не го знаете вашето тело мерење, можете да изберете 2 големина поголем од вашата земја облека големина.
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Повеќето проблеми може да бидат решени.
Повратни информации :
Позитивни Повратни Информации Со Сите 5 Ѕвезди = Купони
Ве Молиме Да Го Оценувате Оваа Трансакција : Сите 5 Ѕвезди Одлични
Детални Рејтингот На оваа трансакција
Како точни беше опис на производот? 5 Ѕвезди Се Многу Точни
Како Задоволни беа што со продавачот 's комуникација? 5 Ѕвезди Многу Задоволни
Како брзо да не продавачот бродот на објектот? 5 Ѕвезди Многу Брзо
Здраво почитувани, ви благодариме за вашата нарачка, ве молиме оставете позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди ќе добијат Купон за вашата следна цел! Ако не сте задоволни поради некоја причина, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации. Ние сме разумни и ќе работат напорно за решавање на прашања праведно. Позитивни Повратни информации Ќе Бидат Оставени По Добивањето Повратни информации од Купувачот.
Превозот :
1), Ќе обезбеди бесплатен превозот за клиентите преку Кина, воздухот Пост Пошта,како и ако ние не't изберете ова,корисниците од некоја земја не може да се купи.
без да остави негативни забелешки за едни на други.
Повратни информации Политика : Ние го правиме вредност на нашите клиенти и да сакате да бидете задоволни. Тоа ќе се обично ќе трае 3-7 работни дена за испорака.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
2、Ако сè уште не't знаат како да изберете големина,ве молиме контактирајте со продавачот.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Скијање
Пол:
Жените
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Функција:
Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Windproof,Водоотпорен
Материјал:
Полиестер,Памук,Микрофибер,Волна
Јака:
Маскирани
Број На Модел На:
1688
Бренд Име:
TECTOP
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Скијање
Сезоната:
Зима

Најдобри понуди