2018 Гроздобер DIY еластична 4 бои прилепува прстен одговара 18mm метал snap копчиња жените мода накит на Мажите прстен една насока

2018 Гроздобер DIY еластична 4 бои прилепува прстен одговара 18mm метал snap копчиња жените мода накит на Мажите

DEN 42.00
DEN 48.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
A001
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Свадба
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Бренд Име:
На bloomer
Функција:
Порака Потсетник
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Површината Ширина:
18mm
Стил:
snap прстени
боја:
сребрена боја
квалитет:
Висок квалитет
прилепува прстени:
DIY прилепува
is_customized:
Yes
одговара брзо копче:
одговара 18-20mm snap копчиња

Најдобри понуди