Природни Јасно Виножито Кварцен Кристал Сфера Со Долга Коса Земјината Топка Чакра Исцелување Реики Камен Резба Занаети

Природни Јасно Виножито Кварцен Кристал Сфера Со Долга Коса Земјината Топка Чакра Исцелување Реики Камен Резба

DEN 2016.00
DEN 2879.52
 

Тековен
Количина на стоки


име : Виножито Кварцен Кристал Сфера
големина : 55мм
тежина : 238g
функција : Примерок collectio

Други карактеристики

Тема:
самовила
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
Име:
Виножито Кварцен Кристал Сфера
Големина:
55мм
Тежина:
238g

Најдобри понуди