50PCS MCP6022-I/SN MCP6022-I СОП-8 СОП MCP6022 SMD

50PCS MCP6022-I/SN MCP6022-I СОП-8 СОП MCP6022 SMD

DEN 623.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Бренд Име:
HJXRHGAL
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
MCP6022-I/SN
is_customized:
Yes
Примена:
Меѓународниот стандард
Пакет:
СОП

Најдобри понуди