Нова Постелнина Поставите Близнак Кралицата Цар Големина бел раб Кревет во Собата за девојки и момчиња сива пурпурна Прекривки Покрие Дома Bedclothes

Нова Постелнина Поставите Близнак Кралицата Цар Големина бел раб Кревет во Собата за девојки и момчиња сива

DEN 3600.00
DEN 6000.00
 

Тековен
Количина на стоки

^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^
Близнаци Големина 2 парчиња : ( погоден за 1. Избрани висок квалитет со Голема смета памук за ткаенина,меки и удобни, без стимулација за вашата кожа
^ Чаршаф со убаво филе, drape подобро. Shippment Обично превозот ќе се организира во рамките на 1-3 дневна по плаќање.
Боја
.4 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 150 x 210cm(59 x 83inches ) 1 парче чаршаф : 180 x 230cm(71 x 91inches ) 1 парче Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина 4pcs : ( погоден за 1. Се потврди приемот на вашата нарачка. Повратни информации Знак во Мојот Ali Express.
Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Ве молиме проверете ја големината и она што се вклучени внимателно пред да го купат. Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната кликнете ја Напуштат Повратни информации.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )
Кралот Големина 4pcs :
( погоден за 1.
^ висок квалитет на органски памук,чисто физичко здравје и заштита на животната средина, кралицата големина вклучуваат 1 парче прекривки маска, 1 парче на чаршаф, и 2 парчиња на pillowcases, не вклучуваат било кој додатен^ Бојата 2
Боја 3
Бојата 4
Боја 5
Боја на 6
Боја 7
Боја 8
Боја 9
Боја 10
Боја 11
Боја 12
ПОДАРОК Кула
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. Ние секогаш користете брзо превозот начини за слободни,како што се Fedex,UPS,TNT,DHL, и одлучуваат употреба кои шпедиција, ако сакате конкретни шпедиција, оставете порака до нас.
боја 1
Употреба на петтата генерација реактивен боење процес со светли бои, висока постојаност на боја, нема штетни супстанции, додадени на печатење и боење, заштита на здравјето. Купувачот не треба да плаќаат даноци затоа што ние ќе им даде на ниско декларираната вредност
Забелешка 2. Забелешка 3. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња.

Други карактеристики

Големина:
Twin size 3pcs, Queen size 4pcs, King size 4pcs
Ткаенина Густина:
133 * 76
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри)
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Количина:
4 парчиња
Стил:
едноставна
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
0210-60
тема count:
500TC
Тежина:
4
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Ткаенина Count:
60
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет.контактирајте со нас
боја:
сива/gold/беж/виолетова/зелена
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)

Најдобри понуди