12L*3 Снегот се топи машина Пијалак машина 220V Снег зрна Лапавица фармацевт Пијалак создателот

12L*3 Снегот се топи машина Пијалак машина 220V Снег зрна Лапавица фармацевт Пијалак создателот

DEN 143616.00
 

Тековен
Количина на стоки


Со три цилиндри Лапавица машина 12 L*3 Снегот се топи машина Пијалак машина 220 V Снег зрна Лапавица фармацевт Пијалак создателот
Предности на лапавица машина 1 применува со Италија напредна технологија 2 брендирани компресор ,висока ефикасност и заштеда на енергија 3 шарени и моден дизајн 4 компјутер одборот за контрола ,и двете може да се користат како лапавица машина и сок машина 5 одлични испарувачот дизајн,тоа може да работи без проблеми, дури и ако неколку лапавица во садот 6 Моден изглед, нерѓосувачки челик, микрофон-компјутер панел , louver одбори за страна панел, шарени светилки, да биде незаборавно. Ние ќе ги реши сите проблеми за вас. Ние им овозможи да се врати назад на секој распродадени предмети во рок од 7 дена. Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари. Начин на плаќање : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна картичка, Web Money, TT, Western union, Paypal, Qiwi паричникот П : дали постои следење на број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на број, и можете да проверите на пратката статус на веб-страницата Повратните информации : Ние зависи од клиентите задоволство да успее,затоа што позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас, ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек, Ако дојде во било какви проблеми при користењето на нашите објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било неутрални или негативни повратните информации. Испорака метод : Почитувани, ние ќе го избере соодветна изразат компанија за вас,како што се UPS-от,DHL ТНТ и Fedex. Во овој случај,ние ќе бидеме трпеливи и да ви кажам како да се поправи тоа, и ако сите делови се погрешни, ќе им понуди 90 дена бесплатен делови за замена. Но, понекогаш поради mishandling за време на превозот, некои делови може да изгубат, машината не ќе работат правилно.Ако сме надвор од линија, ве молиме да комуницира со нас преку e-mail. Купувачите ќе биде потребно да се одговорни за двете такси превозот и враќање такси. 3) Кога Aliexpress информирате на пари била испратена, ние ќе го организира превозот, или произведуваат, за што ПОБРЗО.

Други карактеристики

Напон (V):
220v
Капацитет на производство:
лапавица машина мазни
Капацитет (Четвртиот):
36L
Капацитет:
>1501ml
Број На Модел На:
SH-BS360
Тип:
Авто-Ладење
Бренд Име:
SHIPULE
Моќност (W):
1100W
сертификација:
ISO
Име:
12L*3 Снегот се топи машина Пијалак машина 220V Снег Лапавица фармацевт
Функција:
Снегот се топи машина withThree Тенкови Мраз Slusher
feature2:
лапавица машина/лапавица машина за правење/ лапавица пијалаци фармацевт/granita m
Voltage2:
220V/50HZ 110v/60Hz
димензија:
620*530*800 cm
Нето тежина:
70 kg
Бруто тежина:
80KG
Клучни зборови:
Три Тенкови Лапавица Машина+Сладолед Машина За Кафетерија Кафуле
Е Прилагодена:
Yes
Објектот:
36L Комерцијални Лапавица машина,Снегот се топи машина

Најдобри понуди