Full HD 1080P 60fps HDMI Индустриски Дигитален Микроскоп Камерата Поддржува C КС Леќа Trinocular Микроскоп

Full HD 1080P 60fps HDMI Индустриски Дигитален Микроскоп Камерата Поддржува C КС Леќа Trinocular Микроскоп

DEN 10497.00
DEN 12959.52
 

Тековен
Количина на стоки

Можете да ги користите https : //www. Во овој случај, купувачите треба да се плати за двете превозот надомест за испраќање & враќање. На следење на информации ќе бидат прикажани на Aliexpress и може да се види ажурирање на следење на статусот многу јасно. Ние треба да обезбеди прогласи вредност што треба да се покаже на комерцијална фактура за било експрес пратки. Ви благодариме за изборот на нашите производи и ви благодарам за вашите cooperataion!. Ако ние не добил никакви забелешки за вашата специјална барање, ние само ќе го прогласи 20% од вистинската вредност на комерцијална фактура. За пратки над 2kg, ние само ќе го организираме од експрес испорака. Ако било DOA пратки ли, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо на отворените спорови.) За DOA производ, имаме право да побара купувачи да им обезбеди на слики/ видеа за да се докаже DOA производи. транзит време ве молиме ќе се земе референца на нашето доаѓање посветеност.(Само се применуваат за предмети по добивањето на 60 дена. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа & помогне за било questionis. Откако ќе confiirm ситуацијата, ние ќе го организира целосно враќање на средствата. Можете да изберете ПРОЗОРЦИ/DHL/ EMS/ SPSR/ Федекс/ Aramex/Ali Express Премиум Превозот, итн. Ако не се задоволи со производот кој сте го купиле, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Враќање & Наплата : Пред купување, добредојдени сте да ни се обратите за било какви прашања што ги имате на производи што се заинтересирани. Сите производи се добро тестирани пред превозот.75 um
Резолуција : 1920 x 1080 60fps
Видео Излез : HDMI дигитален Излез
Баланс на белата боја : клучен баланс на белата боја
Одберете сјајот сузбивање : 1,2,3 Одберете
Работ подобрување на режимот, Одберете 1,2,3
Боја на Вредноста : R, G, B самостојно да ја прилагодите
Изграден crosshairs : 8 подвижни линии
Линија ширина : 1 пиксели
Леќи на Планината : CS
Напон на влез : DC 5-12 V
Димензии : 51 x 51 x 49mm
Оперативен температура : 0-70o C
Применливи предмет : Електронски микроскоп
Пакет incluede :
1 x Микроскоп Камера
1 x Адаптер (ЕУ/AU)
За Превозот : Ако за пратката под 2 KG, ние ќе го организира пратка со Aliexprese Стандард Превозот,или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,или e Packet, која е препорачана логистика на Aliexpress.

Други карактеристики

боја:
Злато
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Карактеристики:
Дигитални,Со Висока Дефиниција
Теорија:
видео микроскоп
Бренд Име:
Eakins
Drawtube:
Monocular
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
HDMI

Најдобри понуди