Ноќта на вештерките Скелети Националните Знамиња Punisher Значка Моралот Везени Печ Appliques Везени Закрпи Кука/Јамка 9*6CM

Ноќта на вештерките Скелети Националните Знамиња Punisher Значка Моралот Везени Печ Appliques Везени Закрпи

DEN 119.04
 

Тековен
Количина на стоки


Известување
Ве молиме Бидете Сигурни дека се Меша Наредби > 10$,Ќе Добиете 2$ Попуст и Avaliable Следење Код modname=ckeditor
Големина : 9*6 CM
Процес : вез (Везови)
Тежина : на 10 грама
Пакување : еден ПП торба

Други карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Кука & Јамка
Големина:
9*6CM
Бренд Име:
Sandrine
Техника:
Извезена

Најдобри понуди