Али Коко Човечка Коса 3 Снопови се Справи Бразилецот Тело Бран 8-28 инчен Коса Ткаат Природна Боја Не Remy Коса Екстензии Бесплатен Превозот

Али Коко Човечка Коса 3 Снопови се Справи Бразилецот Тело Бран 8-28 инчен Коса Ткаат Природна Боја Не Remy

DEN 1439.00
DEN 2767.20
 

Тековен
Количина на стоки


Али Коко Човечка Коса 3 Снопови се Справи Бразилецот Тело Бран 8-28 инчен Коса Ткаат Природна Боја Не Remy Коса Екстензии Бесплатен Превозот

Други карактеристики

боја:
Природна Боја
Должина:
8 8 8, 10 10 10, 12 12 12, 14 14 14, 16 16 16, 18 18 18, 20 20 20, 22 22 22, 24 24 24, 26 26 26, 8 10 12, 10 12 14, 12 14 16, 14 16 18, 16 18 20, 18 20 22, 20 22 24, 22 24 26, 26 28 28, 28 28 28, 24 26 28
Пакување:
3 еез Weft
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Дел Дизајн:
Бесплатни Дел
Хемиска Обработка:
Киселина обработка
Бренд Име:
али коко
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Текстура:
телото бран
Најдолг Коса Дел:
>=5%
Може Да Се Permed:
Yes
Најдолг Коса Дел:

Најдобри понуди