12pcs Велигден Bunny Салфетка Прстени Велигден Салфетка Носители Дрво Пролет Маса Декорации

12pcs Велигден Bunny Салфетка Прстени Велигден Салфетка Носители Дрво Пролет Маса Декорации

DEN 335.52
 

Тековен
Количина на стоки


Овој оглас е за bunny салфетка прстени.
Секој прстен мерки за 10см во висина,со дијаметар од околу 4cm
Ќе се одржи пристоен големина ткаенина салфетка удобно!

Други карактеристики

Бренд Име:
MissBFM
Големина:
M
Повод:
Партија,Велигден
is_customized:
Yes
Шема:
Цртан филм животинско
Број На Модел На:
A99
Материјал:
Дрво;Дрвени

Најдобри понуди