Воздушна Суспензија Пролет За Мерцедес-Бенц W220 S280/S320/S350/S430/S500/S600 ЗАДНИТЕ Поправка Колекции Торба Кеси

Воздушна Суспензија Пролет За Мерцедес-Бенц W220 S280/S320/S350/S430/S500/S600 ЗАДНИТЕ Поправка Колекции Торба

DEN 7752.00
DEN 8160.00
 

Тековен
Количина на стоки

174 2002-2006 S55 L AMG седан 5.0 L твин-turbocharged V12 M275 AMG W220. V8 ГАС SOHC Supercharged 2002 S55 AMG База Седан Со 4 Врати 5.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2.176 2003-2006 S600 L седан 5.Врвен квалитет со конкурентна цена
Пакување :
Neutal пакување и прифаќање на клиентот посебно пакување и побарувачката.083 2002-2006 S430 4 Matic седан 4.2 L V6 M112 E32 W220.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки.3 L V8 M113 E43 W220.7 L V6 M112 E37 W220.179 2005-2006 S65 AMG седан 6.0 L V8 M113 E50 W220.173 2000-2001 S55 L AMG седан 5.5 L 5439 CC 335 Cu.0 L V8 Common rail турбо дизел
Може да биде инсталиран во следниве возила :
за Мерцедес-Benz S-Класа W220
Оригиналниот резервен дел број OE :
На 220 320 50 13; 2203205013
На 220 320 23 38; 2203202338
НА 220 320 78 13; 2203207813, А 220 320 79 13; 2203207913
Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција за овој производ.070 1998-2006 S430 седан 4.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. V8 ГАС SOHC Supercharged 2005 S55 AMG База Седан Со 4 Врати 5.5 L 5439 CC 335 Cu.067 2003-2006 S350 седан 3.0 L V8 Common rail турбо дизел W220.7 L V6 M112 E37 W220.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.165 1998-2006 S320 L седан 3.026 2002-2006 S320 CDI 3.0 L V8 M113 E50 W220.4 L V8 M113 E55 W220.0 L V8 M113 E50 W220.0 L V8 M113 E50 W220.
Modell Plattform Typ Baujahr Мотор S-Klasse W220 S 280 1998/10-2005/08 2799 кзм, 150 KW, 204 КС S-Klasse W220 S 320 1998/10-2005/08 3199 кзм, 165 KW, 224 PS S-Klasse W220 S 320 CDI 1999/08-2002/09 3222 кзм, 145 KW, 197 КС S-Klasse W220 S 320 CDI 2002/09-2005/08 3222 кзм, 150 KW, 204 КС S-Klasse W220 S 350 2002/09-2005/08 3724 кзм, 180 KW, 245 КС S-Klasse W220 S 400 CDI 2000/06-2005/08 3996 кзм, 184 KW, 250 PS S-Klasse W220 S 400 CDI 2003/06-2005/08 3996 кзм, 191 KW, 260 КС S-Klasse W220 S 430 1998/10-2005/08 4266 кзм, 205 KW, 279 PS S-Klasse W220 S 500 1998/10-2005/08 4966 кзм, 225 KW, 306 КС S-Klasse W220 S 55 AMG 1999/04-2005/08 5439 кзм, 265 KW, 360 КС S-Klasse W220 S 55 AMG Kompressor 2002/06-2005/08 5439 кзм, 368 KW, 500 КС S-Klasse W220 S 600 2000/01-2005/08 5786 кзм, 270 KW, 367 КС S-Klasse W220 S 600 2002/09-2005/08 5513 кзм, 368 KW, 500 КС S-Klasse W220 S 63 AMG 2001/09-2005/08 6258 кзм, 326 KW, 444 PS S-Klasse W220 S 65 AMG 2004/03-2005/08 5980 кзм, 450 KW, 612 КС
Година Модел Трим Мотор 2006 S55 AMG База Седан Со 4 Врати 5.175 1998-2006 S500 L седан 5.

Други карактеристики

Бренд Име:
LARATH
Тип:
Воздушен притисок
Земја/Регион на Производство:
воздушна суспензија шок апсорбер кочење амортизерите торба кеси
Осветленост Дел Број:
воздухот пролет извори шок шокови кочење рамења пневматски
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Специјални Функции:
воздухот подолу гума перница ракав поправка колекции
Материјал Тип:
a2203202438 2203202438 a2203205013 2203205013
Објектот Тежина:
Air Pump compressor For W220 W221 W211 Audi A6 C5 C6 C7 A8
Објектот Висина:
4Z7413031A 4Z7616051D 4Z7616051B 4Z7698507
Објектот Ширина:
1643206013 1643206113 1643204613 1643204413 1643204313 1643204513
Објектот Должина:
222213204913 2213209313 2213207313
Производителот Дел Број:
пумпи Кеси Пневматски Шок Поправка Колекции 4E0616039AF 4E0616040AF
Позиција:
Воздухот Шок / Кочење :
S430 S500 S55 AMG S600 S65 W220
S55 AMG & S65 AMG.:
S350, S430, S500, S600, S55 AMG & S65 AMG.
воздушна суспензија поправка колекции:
S430 S500 S55 AMG S600 S65 AMG
воздухот пролет воздух кочење воздушни амортизерите:
НА 220 320 50 13; 2203205013, А 220 320 23 38; 2203202338,
воздух извори:
воздухот кочење; воздух пролет;воздухот се вози систем;воздух подолу
ОЕМ 1:
ilmajousitus iskunvaimennin
ОЕМ 2:
НА 220 320 78 13; 2203207813, А 220 320 79 13; 2203207913
ОЕМ 3:
ammortizzatore sospensioni pneumatiche
ОЕМ 4:
amortisseurs де суспензија d воздух absorbeur

Најдобри понуди