CATALUNYA рокер јакна за целосна back везови печ 350MM широк /вест biker/costura/costurar apliques

CATALUNYA рокер јакна за целосна back везови печ 350MM широк /вест biker/costura/costurar apliques

DEN 442.00
DEN 480.00
 

Тековен
Количина на стоки


1 PCS 350 MM Широк CATALUNYA везови печ
Како да се користи
1.Место парче на облека.
2. Се прилагоди на температурата на железо, на 150 степени.
3.Маска од далноводи со парче бела крпа.
4.Пеглање околу 10 до 20 секунди.
5.Пак облека внатре кон надвор и пеглање додека не се исуши.
6.Печ може да се шие на, ќе биде многу цврста.

Други карактеристики

Големина:
350MM wide X prop high
Техника:
Извезена
Стил:
Железо-На
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
CATALUNYA
Тип На Производ:
Закрпи
Тип На Производ:
печ
Функција:
Извезена
Technice:
Да се шие на Железо или на
Големина:
350MM wide X prop high
Стил:
Персонализирани
Број На Модел На:
CATALUNYA
Количина:
1
Материјал:
Ткаенини
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Најдобри понуди