1 Парови СТП Најлон Безбедност Слој Работа Ракавици Градители Дланка Заштита Не се Лизга Белезници

1 Парови СТП Најлон Безбедност Слој Работа Ракавици Градители Дланка Заштита Не се Лизга Белезници

DEN 40.00
DEN 52.80
 

Тековен
Количина на стоки


Опис : СТП дланка се мие и издржливи, задржувајќи совршен tactility и мекост. Ергономски дизајниран за супериорен се вклопуваат и се чувствуваат. Лесна одговара обезбедува максимална флексибилност и голема умешност. Карактеристики : лесен за носење, добра пропустливост на воздух, удобно, antistatic. Примена : рака на безбедност на заштита за машини за производство и работење на места. Спецификација : Материјал:стп. Боја : покаже како слика. Белешки : Таму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции. Таму може да биде мала грешка поради различни рака мерење. Пакетот вклучува : 1 * СТП Работа Ракавици ."

Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Тежина:
Употреба:
Чистење
Број На Модел На:
JJ9425-01
Бренд Име:
feiqiong
Надворешен материјал:
PU
Дебелина:
Медиум
Материјал:
PU

Најдобри понуди