Висок Квалитет Унисекс Читање Очила Presbyopic Наочари Целосна Рамка +1.0 До +3.5 Portabl

Висок Квалитет Унисекс Читање Очила Presbyopic Наочари Целосна Рамка +1.0 До +3.5 Portabl

DEN 94.00
DEN 102.72
 

Тековен
Количина на стоки


Карактеристики : Боја : Црна/Сива Материјал : PC & Смола Сила : +100/+125/+150/+175/+200/+225/+250/+275/+300/+325/+350 Големина : Како на сликата покажува Уникатен и преносни Лесно да ги тргнеме и носат Совршен за presbyopic очила за правење Количина : 1 Pc Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакувањето вклучува(без мало пакет) : 1 Pc x Читање Очила
'

Други карактеристики

Око Рецепт:
+100, +125, +150, +175, +200, +225, +250, +275, +300, +325, +350
Оптички Леќи Атрибут:
Од тебе
Пол:
Унисекс
Леќи Во Боја:
Јасно
Леќи Материјал:
Акрилик
Рамка Материјал:
Пластични
Обложување:
HC
Леќа Висина:
4.4 CM
Леќа Ширина:
13.3 cm
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Тип На Единица:
парче

Најдобри понуди