SAUVOO 1 Двор/многу Широк Рамен Плетенка Вистинска Кожа Јажиња, Канапи 8мм 10мм одговара Заврши Ѓердан Хривнија DIY Накит Одлуки Наоди

SAUVOO 1 Двор/многу Широк Рамен Плетенка Вистинска Кожа Јажиња, Канапи 8мм 10мм одговара Заврши Ѓердан Хривнија

DEN 370.00
DEN 493.44
 

Тековен
Количина на стоки


SAUVOO 1 Двор/многу Широк Рамен Плетенка Кожа Јажиња, Канапи 8мм 10мм одговара Заврши Neckalce Хривнија DIY Накит Изработка на Наоди 1)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области). 2)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ . И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet 3)Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Други карактеристики

Големина:
10mm, 12mm
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Ширина:
0inch
Производ Карактеристики:
кожа кабелот
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
SAUVOO
Број На Модел На:
F7041
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
55g
боја:
6 бои како сликата
Материјал:
кожа кабелот
КОЛИЧИНА:
1pcs/многу
Пакет:
1pcs/opp вреќа
Тежина:
35/55g
Шема:
кожа кабли
Стил:
широк кожа кабелот
Функција:
станот кожа кабли
Употреба:
плетенка кожа кабли
Тип:
кожа јажиња, канапи

Најдобри понуди