Калено Стакло За Xiaomi Mi 4s Mi4s Транспарентен Екран Заштитник За Xiaomi Mi 4s Mi4s 2.5 D Криви Работ на Екранот 0.26 mm HD Филм

Калено Стакло За Xiaomi Mi 4s Mi4s Транспарентен Екран Заштитник За Xiaomi Mi 4s Mi4s 2.5 D Криви Работ на

DEN 194.00
DEN 234.24
 

Тековен
Количина на стоки

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Калено Стакло За Xiaomi Mi 4s Mi4s Транспарентен Екран Заштитник За Xiaomi Mi 4s Mi4s 2.5 D Криви Работ на Екранот 0.26 mm HD Филм

Други карактеристики

Материјал:
2 парчиња, 1 buc
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Пакет:
Да,за Зајакнато Темперамент movil се Покријат Заштитник Заштитник преносни Покриеност
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Големина:
for xiaomi Xaomi fundas Xiaome Coffee 1 pcs Caso fourre capinha
Обликот:
за Xiaome Xiamo прекрасен мобилната Xaomi Xiami Заштита etui Xiaomi Xa
Картичка Слотови:
за Xiaomo Хонг coque ајакс Xiaiomi Xiaom fundas fundas Xiaomi Xiaomo
Место на Потекло:
за Xiaomo Хонг coque ајакс Xiaiomi Xiaom fundas fundas Xiaomi Xiaomo
Бродови Од:
за xiaomi Xiaom случај Xiamo apvalkalas 1 buc случај celphone fundas
Тип:
Транспарентен Калено Стакло Flim
Одговара:
за Xiaomi Mi 4s Mi4s
Стил:
2.5 D Криви Edge / Висока Јачина / High-Definition
Функција:
Нула Доказ / Лесно да се Инсталира / Ултра-тенок
Материјал:
калено стакло
квалитет:
А+++++
Дебелина:
0.26 mm
Поддршка:
Пад на превозот / Микс боја / трговија на Големо
Количина:
1 buc
Со Подарок:
Чиста крпа натопена со алкохол

Најдобри понуди