1pcs 3.7 V,85mAH,421320 PLIB; полимер литиум јонска / Li-ion батерија за GPS,mp3,mp4,mp5,двд,bluetooth,модел играчка мобилни bluetooth

1pcs 3.7 V,85mAH,421320 PLIB; полимер литиум јонска / Li-ion батерија за GPS,mp3,mp4,mp5,двд,bluetooth,модел

DEN 223.00
DEN 305.28
 

Тековен
Количина на стоки


Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,
ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,
контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања. ви благодариме
Поле на примена : MP3, MP4, bluetooth мали звучници, мини камери, возило за патување податоци рекордер, локатор, заеднички простории, како што се на тракерот батеријата големина и капацитет, повеќе добредојдовте консултирајте се со сервисот! Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4.2 mm (H)*13mm (W)*20mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 85 m Ah
Модел : 421320
Капацитет : 85 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 20 MM 13 MM ширина дебелина 4.2 MM

Други карактеристики

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
боја:
Бела
Број На Модел На:
421320
Тип:
Стандардна Батерија

Најдобри понуди