WEICHEN Жените Повик Краток Паричници, Мода Дама лична Карта Носителот Монета Џеб Мали Паричникот Солидна Чанта Женски Carteras Carteira

WEICHEN Жените Повик Краток Паричници, Мода Дама лична Карта Носителот Монета Џеб Мали Паричникот Солидна Чанта

DEN 314.00
DEN 523.20
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Буква,Tassel
Објектот Ширина:
8.2 cm
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Монета Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Бренд Име:
WEICHEN
Објектот Должина:
10.5cm
Паричникот Должина:
Краток
Материјал Состав:
Синтетички Кожа
Објектот Висина:
1cm
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Тежина:
0.09 kg
Главен Материјал:
PU
Број На Модел На:
P7598-1
Затворање Тип:
Hasp
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Жените
боја:
Пинк/Сива/Сино/Црна/Вино Црвено/Зелена
Тип:
Висок Капацитет Женски Hasp Purses
Популарната:
Девојки Држачот На Паричник
Големина:
Жените Краток Паричници
Важат за:
жените женски дами

Најдобри понуди