UVLAIK Љубов Срцето очила за сонце Жените Cat Eye Glasses Гроздобер Сонце Очила за Жените Рефлексивни Eyewear UV400

UVLAIK Љубов Срцето очила за сонце Жените Cat Eye Glasses Гроздобер Сонце Очила за Жените Рефлексивни Eyewear

DEN 301.92
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Висина:
63MM
Пол:
Жените
Леќа Ширина:
52mm
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Стил:
Мачка Очи
Бренд Име:
UVLAIK
Број На Модел На:
0945
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Рамка Материјал:
Пластични
zk:
50

Најдобри понуди