2018 Beanies машка Зимска Шапка Шамија Поставите Skullies Хаубата Зимски Капи За Мажи Жени Beanie Топло Balaclava Плетени Капа и Шамија

2018 Beanies машка Зимска Шапка Шамија Поставите Skullies Хаубата Зимски Капи За Мажи Жени Beanie Топло Balaclava

DEN 211.00
DEN 285.12
 

Тековен
Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. ние гарантираме дека стилот е иста, како што е прикажано на сликата, ви благодариме! 2. Ако имате било какви проблеми кога ќе го примите пакетот, ве молиме контактирајте со нас за решение на првиот и не'ot отвори спорот директно. ние и ветуваме да се даде satified одговор. ви благодарам многу за одвоеното време! 3. Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања

Други карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Бренд Име:
Dramt maky
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Памук
Стил:
Повик
Број На Модел На:
hat1125
боја:
8 бои
Карактеристики :
шапка и шамија сет

Најдобри понуди