Обичај бејзбол капа памук печати лого текст фото везови секојдневен цврсти шапки црна боја на капа Snapback се прилагоди машки женски

Обичај бејзбол капа памук печати лого текст фото везови секојдневен цврсти шапки црна боја на капа Snapback

DEN 408.00
 

Тековен
Количина на стоки


Обичај бејзбол капа 100% памук печати лого текст фото везови секојдневен цврсти шапки црна боја на капа Snapback се прилагоди машки женски
1.Цената incude еден positon печати една иста лого.(не везови)ако сакате да вез,треба екстра $4 за една позиција.
2.Ако сакате да се печати или вез,можете да контактирате со нас,доколку сакате да печатите текст,pls остави порака за боја и фонт.
3.Можете да ни испратите логото на e-mail ,но pls бидете сигурни дека логото е јасно.
4.Прилагодено ќе е потребно околу 5 до 7days.
5.Кога ќе цел шапка, но не остави никаква порака,ние ќе ве контактираме,ако не одговори во рок од 3 дена,ние ќе испрати солидна боја на шапката,се надевам, ќе може да се разбере.

Други карактеристики

Големина:
one size can adjust
Тип На Објект:
Безбол Капи
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Шапка Големина:
една големина
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Рака Тип:
прилагодлив
Број На Модел На:
XD-0013

Најдобри понуди