Црна, Сребрена Сива CNC Мотоцикл Трки Footpeg Rearsets Задни Сет Footrests Нога Остатокот Педали Штипки 8мм За Kawasak Хонда KTM 2Pc

Црна, Сребрена Сива CNC Мотоцикл Трки Footpeg Rearsets Задни Сет Footrests Нога Остатокот Педали Штипки 8мм

DEN 532.00
DEN 719.52
 

Тековен
Количина на стоки


Ве молиме внимание :
1. Објектите се погодни само за модифицирани&ремонтирам rearset, Не го собира оригиналниот rearset.
2. Објектите се погодни само за 8мм Дупка со дијаметар
Главната Опис :
Должина : 80mm
Дијаметар : 24mm
Дупка со дијаметар : 8mm
Ве молиме внимание : 1cm=0.39 инчен 1inch=2.54 см
Достапни Бои : Црна, Сребрена Злато Сина Црвена Сиво Зелена
Материјал : Алуминиум Палка,ЦПУ Машински
Fitment : Универзална
Состојба : Нова
Лесно да се инсталира,Инструкции за инсталација Не се Вклучени.
Вклучувајќи :
1 Пар (Лево И Право)
Слика Детали :
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО
7.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. АКО не сте задоволни со нашата предмети и услуга .Ве молиме љубезно ни даде 5 Ѕвезди позитивни .и тогаш .ни ги испратите на екранот .ние ќе ви даде Најдобри попуст Или Убав подарок во вашето следно купување
2.ние ќе го цениме што може да ни се јавите пред да сакате да остави Негативни (под 2 ѕвезди) Или Netural (3 ѕвезди).ние ќе ви помогнат да се реши овој ПОБРЗО и да ви ги задоволи ~

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нога Почива
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Објектот Ширина:
24inch
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
Дупка со дијаметар од 8мм
Објектот Должина:
80m
Дупка Со Дијаметар Од:
8мм
Точка 1:
мотоцикл нога почива
Точка 2:
Задните Педали
Точка 3:
нога штипки
Точка 4:
мотоцикл footpegs
Точка 5):
Мотоцикл Rearset Педали
Материјал:
CNC Алуминиум Палка Adodized
Големина:
AD picture shows
Достапни Боја:
Црна Сребро Злато Сина Црвена Сиво Зелена

Најдобри понуди