IWHD водовод Гроздобер Светилка на Лофт Индустриски Pendant Светла Американски Стил Спалната соба Железо Ретро Светлина Тела Дома Осветлување

IWHD водовод Гроздобер Светилка на Лофт Индустриски Pendant Светла Американски Стил Спалната соба Железо Ретро

DEN 2160.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ние само брод да се потврди цел адреси.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Youhave 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа wasreceived. Додатоци доаѓаат со 3-monthwarranty. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор.Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина како на слика Тела Ширина како на слика Тела Должина како на слика Синџир/Кабелот Должина од 100 см Синџир/Кабелот Прилагодливи или Не Синџир/Кабелот Прилагодливи Крошна/Backplate Димензија 10cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26/E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал метал/Стаклени Тегови Нето Тежина(kg) 0. 12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас. Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број.
Испорака
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT.
Враќање
1. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Гаранција
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно).

Други карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,LVD,CCC
Заврши:
Железо
Техника:
Насликани
Број На Модел На:
D13 9
Абажур Боја:
Сребро,Сина,Црна,Црвена
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Гаранција:
1 година
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Напон:
90-260V
Стил:
Гроздобер
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Бренд Име:
IWHD
Број на извори на светлина:
1

Најдобри понуди