Златната боја на позадината невестата е круна корејски свадба тиара headdress

Златната боја на позадината невестата е круна корејски свадба тиара headdress

DEN 501.00
DEN 716.16
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Tiaras
Косата Класификација:
Една круна
Текстурата на материјалот:
Легура / сребро позлата / злато позлата
Состојба:
Бренд Нови
Цена опсег:
30-39.99 елемент
Мозаик материјал:
Легура инкрустирани вештачки gemstones / полу скапоцени камења
Xinqite:
Свежо од печка
НЕМА.:
511
Стил:
Јапонија и Јужна Кореја

Најдобри понуди