НОВИ 2018 Отворено Автомобил автомобилската безбедност чекан задното чекан мулти-функција на безбедноста чекан lifesaving чекан скршени Прозорци

НОВИ 2018 Отворено Автомобил автомобилската безбедност чекан задното чекан мулти-функција на безбедноста чекан

DEN 923.00
DEN 1003.20
 

Тековен
Количина на стоки

Опис : мулти-функција клешти секира Бренд : a судрат Модел : AT7577 Пакување големина : 17 * 9.5 * 2.5 cm Материјал : висок квалитет 420 # нерѓосувачки челик Нето тежина : 410 g Рачка : имитација махагони superplasticity Процес : на електростатско адсорпција, да се спречи лизгава

Други карактеристики

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Големина:
S
Бренд Име:
KORAMAN

Најдобри понуди