Aipbunny Тренерки Жените Јога три Сета Работи Јакна Спортски Градник Панталони Фитнес Салата Одговараат Поставите Жените Плус Големина спортско Палто Зима

Aipbunny Тренерки Жените Јога три Сета Работи Јакна Спортски Градник Панталони Фитнес Салата Одговараат Поставите

DEN 1198.00
DEN 1497.60
 

Тековен
Количина на стоки

Големина на Колковите се Протега Појас се Протега Биста Протегала Висина Тежина cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен KG LB S 91 35.8 69 27.2 92 36.2 155-170 61-66.9 45-50 99.2-110.2 М 94 37 72 28.4 96 37.8 155-172 61-67.7 45-57.5 99.2-126.8 L 97 38.2 75 29.5 100 39.4 155-175 61-68.9 55-67.5 121.3-148.8 XL 100 39.4 78 30.7 104 40.9 158-178 61-70.1 62.5-70 137.8-154.3 XXL 104 40.9 81 31.9 108 42.5 170-183 66.9-72.1 75-80 165.4-176.4

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Aipbunny
Материјал:
Spandex
Пол:
Жените
Функција:
Компресирани,Анти-Навремено,Брзо Сува,Дише,Анти-Pilling
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврст,Печатење
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Спорт Тип:
јога
Пакување:
X1 Грб; X1 Долги Панталони; X1 Градник

Најдобри понуди