18pc/7 многу Чакра Пол Мажи Пурпурна Bijoux armbanden vrouwen Жените Исцелување Рамнотежа Монистра Природен Камен Јога Хривнија

18pc/7 многу Чакра Пол Мажи Пурпурна Bijoux armbanden vrouwen Жените Исцелување Рамнотежа Монистра Природен

DEN 1529.00
DEN 2184.00
 

Тековен
Количина на стоки


1480
5944
Име на производ : 7 пулсот круг јога третман повеќе шарм хривнија Хривнија должина : 19.5 ( прилагодливи ) Мушка дијаметар : 8mm Тежина : околу 30g/pc 7 Боја на монистра : Голдстоун, carnelian, Тигар око, Зелена Aventurine, Аквамарин, lapis lazuli, Аметист

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SB1146-8ММ-7C02
Обликотшема:
Месечината
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Функција:
Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како Слика
Стил:
Класичен Трендовски Секојдневен Мода
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Брзо Express:
Цел >150usd DHL ФЕДЕКС ПРОЗОРЦИЕМС Бесплатен Превозот...
is_customized:
Yes
Начин На Продажба.:
Мало И Трговија На Големо
Синџир Тип:
Линк Синџир
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Кина(mianland)

Најдобри понуди