Пластични Сина Жешка Жица Пена Машина Mayitr Трајни Мала Електрична Жица Styrofoam Полистирен Занает DIY алат 190*90mm

Пластични Сина Жешка Жица Пена Машина Mayitr Трајни Мала Електрична Жица Styrofoam Полистирен Занает DIY алат

DEN 233.00
DEN 358.08
 

Тековен
Количина на стоки


Идеален моќ алатка за рака полистирен, пена, секачи на занает или модел обработка.
Може да се намали на дебелина од околу 30мм, намалување на длабочина од околу 120mm.
Издржливи во употреба.
Ве молиме овозможи 0-1cm грешки поради прирачник за мерење.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Топлински ефект може да достигне повеќе од 100 степени, намалување на должината на мазна и чиста.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Не допирајте ја грејач кога тоа е работа. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. 190*90mm
Моќност : 2 x C големина на батерија (не се вклучени)
Функција :
Електрична жица игла форма, употреба на нерѓосувачки челик жица, цврстина и дијаметар од само 0.
Безбеден и лесен за употреба. И исклучување кога е пуштен на слобода.
Светлината во тежина.
Лесно да се работи.
Било кој момент да започнете со сечење и пена рамна, права, превртена може да се намали.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
Треба да се донесат свои две батерии на 2 како напојување.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
HW0001976
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : пластика
Боја : сина
Големина : прибл.
Притиснете го копчето, машина работи.
Лесно да се носат.
Мазна аспект површина, уредни.
Пакет се вклучени :
1 x Жешка Жица Полистирен Пена Машина (батерии не се вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
Користете 2 парчиња C големина на батеријата.

Други карактеристики

is_customized:
No
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
жешка жица пена машина
Бренд Име:
Mayitr

Најдобри понуди