компатибилен hp 12A 1020 1010 M1005 1018 Q2612A ласерски тонер кертриџ

компатибилен hp 12A 1020 1010 M1005 1018 Q2612A ласерски тонер кертриџ

DEN 369.60
 

Тековен
Количина на стоки


компатибилен hp 12 A 1020 1010 M1005 1018 Q2612 A ласерски тонер кертриџ
1.Skype : sherryhuang000001
Производ informatio ОЕМ Боја Чип Страница Принос Компатибилен за Принтери за HP Q2612 A Црна со чип 1500 ЗА HP Laser Jet M1005 MFP •За HP Laserjet M1319f •За HP Laserjet 3055 •За HP Laserjet 3052 •За HP Laserjet 3050 •За HP Laserjet 3030 •За HP Laserjet 3020 •За HP Laserjet 3015 •За HP Laser Jet 3010 •За HP Laserjet 1022nw •За HP Laserjet 1022n •За HP Laserjet 1022 •За HP Laserjet 1020 •За HP Laserjet 1018 •За HP Laser Jet 1015 •За HP Laser Jet 1012 •За HP Laser Jet 1010 Основни Информации Материјал Мицубиши OPC,тонер за Квалитет 5 СТАТУС на ѕвезда компатибилен нови и целосна тонер кертриџ Неисправни го оценувате помалку од 1% Blackness 1.ПЕЧАТАЧ : тонер За HP 1010 1012 1015 1018 1020 1022 3010 3015 3020 3030 3050 3052 тонер кертриџ
2.НДК wechat/whatsapp/мобилен : 0086-13576261899
6.Како да нарачате од нашето штабови :
За Плаќање
За Превозот
За Штета
НДК е Политика
1)за купувачот внимание пред да се купи :
2)нашата предност и клиент сервис на :
3)НДК е Qualtiy Гаранција и Qualtiy Гаранција
Abour НДК 's Политика за Враќање :
Abour НДК 's Политика за Замена,Наплата и Размената :
Повратни информации
За Брендови
НДК Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
НДК After Sales Служат
За НДК
НДК Други производи
Други Модели, поврзани со производи како што следува :
Тонер Чипови /Opc Тапан /Тонер во Прав /Доктор на Ножот/ Wiper сечилото/ Маг Ролери/ Инвеститорот Ролери/Трансфер Ролери/ПЦР/Тонер кертриџ/Мастило/ Мастило кертриџ
боја тонер кертриџ чипови,црн тонер кертриџ чипови, моно тонер кертриџ чипови,факс тонер кертриџ чипови, копија тонер кертриџ чипови,компатибилен боја тонер кертриџ чипови,компатибилен црн тонер кертриџ чипови
Други поврзани OPC тапан :
тонер за Xerox 1012 / 5011 / 5012 / 5014 / 5024
тонер за Xerox 1040 / 1045 / 1048 / 1050 / 5042 / 5052 / 5053 / 5050 / 5332 / 5345 / 5355
тонер за Xerox 4010 / 4011
тонер за Xerox 4030 / 4197
тонер за Xerox 4110 / 4590
тонер за Xerox 4112
тонер за Xerox 4127
тонер за Xerox 4504
тонер за Xerox 4517 / 4517 ПРАТЕНИК / 4517 ПРАТЕНИЦИ / тонер за Xerox Docu Print 4517 / 4517 ПРАТЕНИК / тонер за Xerox Docu Print N 17 / N 17 B / тонер за Xerox XP 17
тонер за Xerox 4595
тонер за Xerox 5016 / 5017 / 5018 / 5021 / 5028 / 5034 / 5321 / 5328 / 5334 / 5624 / 5626 / 5818 / 5820 / 5824 / 5826 / 5828 / 5830 / XC 1817 / XC 2675
тонер за Xerox 5113 / 5114 / 5614 / 5614 Z / 5614 ZSD
тонер за Xerox 5201 / 5203 / 5205 / 5210 / 5220 / 5222 / 5305 / 5306 / 4205
тонер за Xerox 5240 / 5260 / 5280 / 5307 / 5308 / 5309 / 5310
тонер за Xerox 5312 / 5314 / 5314 Б
.

Други карактеристики

Тип:
Тонер Кертриџ
Функција:
Компатибилен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
HP
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел На:
За HP 1010 1012 1015 1018 1020 1022 3010 3015 3020 3030 3050 3052
Бренд Име:
INTERFIT
тип на производ за Печатач/Копир/MFP:
сосема нов тонер кертриџ/нов печатач кертриџ/нов ласерски кертриџ
функција за печатење/Копир/MFP:
компатибилен hp 12A 1020 1010 M1005 1018 Q2612A ласерски тонер кертриџ
бои/боја:
Црна Компатибилен нови тонер кертриџ за laserjet принтер
страница принос/печатење живот/печатење на страници:
Б.К.-2500 страници @5% покриеност стапка од А4 или писмо
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
За HP 1010 1012 1015 1018 1020 1022 3010 3015 3020 3030 3050 3052
поврзани со индустријата за Печатач/Копир/MFP:
компатибилен hp 12A 1020 1010 M1005 1018 Q2612A ласерски тонер кертриџ
пакување за компатибилен тонер кертриџ:
1)Netural боја кутија 2)НДК Бренд боја во полето 3) Customerized боја кутија
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/Копир/MFP/Photocopier модел:
За HP 1010 1012 1015 1018 1020 1022 3010 3015 3020 3030 3050 3052
тонер кертриџ код /ОЕМ тонер код 1:
за HP Q2612A тонер кертриџ/за HP 12A тонер кертриџ

Најдобри понуди