Дуксери Мажи/Жени Sweatshirt Маскирани 2017 Нов Бренд за Облека, Капа Hoody Печати Црно Бела Јакна, Плус Кашмир Хип Хоп Hoddies 4XL

Дуксери Мажи/Жени Sweatshirt Маскирани 2017 Нов Бренд за Облека, Капа Hoody Печати Црно Бела Јакна, Плус Кашмир

DEN 1411.00
DEN 2613.12
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
ifrich
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Маскирани
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Spandex
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Број На Модел На:
57862805
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Најдобри понуди