го поставите филтри за ford Fiesta / Фокусот на воздухот / Масло / кабината воздух / гориво филтер

го поставите филтри за ford Fiesta / Фокусот на воздухот / Масло / кабината воздух / гориво филтер

DEN 1612.32
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Земја/Регион на Производство:
Кина
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Производителот Дел Број:
ford Fiesta / Focus
Осветленост Дел Број:
ford Fiesta / Focus
Материјал Тип:
филтер хартија
Другиот Дел Број:
ford Fiesta / Focus
Бренд Име:
SAFIL
Поставување на Возило:
in
Ford Модел:
Fiesta
Објектот Тежина:
0.5KG

Најдобри понуди