CFYH 2018 Нови Ѕвезденото небо Маскирани Sweatshirt Патент Outerwear Галакси Начин 3D Дуксери Жени Мажи Zip До Качулка TracksuitsS-3XL

CFYH 2018 Нови Ѕвезденото небо Маскирани Sweatshirt Патент Outerwear Галакси Начин 3D Дуксери Жени Мажи Zip

DEN 1110.00
DEN 1290.24
 

Тековен
Количина на стоки


CFYH 2018 Нови Ѕвезденото небо Маскирани Sweatshirt Патент Outerwear Галакси Начин 3 D Дуксери Жени Мажи Zip До Качулка Tracksuits S-3 XL
Карактеристики :
100% Сосема Нов со ознака
Боја : Како на сликата шоу
Sleeve : Целосна
Деколте : O деколте
Answer : ___________________________ Note :
Фабриката за Снабдување, Поддршка Wholesales, Мало, Пад на Превозот и Лични Дизајн ( Рефус Цел Само )
Големина на :
Висока за chooseing Соодветна Големина
1. Користи слична облека да се споредат со големина.
2. Изберете поголеми димензии ако вашиот големина се исти како станот на мерење на
Pls прочитате за повратни информации и имајте предвид големината е азија големина, помала е од Еур и НИ големина.pls проверете внимателно, ви благодариме
Единица : CM Грешка е дозволено 2-3cm
Големина на Табелата ( Само за вашиот референца)
ГОЛЕМИНА Биста Рамо Должина на Ракав S/M 115-135cm 46cm 66cm 62cm
L/XL 121-141cm 48cm 68cm 64cm
XXL/XXXL 127-147cm 50cm 70cm 66cm
Answer : ___________________________ Note : рачно изработени плочка мерење 1-3 см грешка е нормален опсег

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YHL027
Тип:
Лабава
Дебелина:
Руно
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Јака:
Маскирани
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
CFYH
Големина:
S M L XL XXL XXXL

Најдобри понуди