OCUBE Oukitel C8 Покрие Пролет Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај Заштитна Домување Школка со Држачот За Oukitel C8 5.5 случај

OCUBE Oukitel C8 Покрие Пролет Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај Заштитна Домување Школка со Држачот За

DEN 224.00
DEN 263.04
 

Тековен
Количина на стоки

Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи. Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Флип стојат дизајн поставите ти се во леснотијата за хоризонтална гледање
4.
Гаранција и да се Врати 1. Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност. Сите копчиња и пристаништа се лесни за пристап
6.
Давачки & Даноци 1. Дизајн да совршено се вклопуваат прецизност за вашиот телефон
2. Повеќето производи се предмет на плаќање на увозни давачки (на пример во САД) или други давачки и други давачки, вклучувајќи данок на додадена вредност (ДДВ) или други даноци. Осигурете се видиме не Вештачки штета и не'ot земе покрај видиме.8 cm Тежина 76 g Пакет Вклучува Пакет Содржина 1 x Случај
Слики
Превозот 1. Ве молиме да ни остави позитивни повратни информации, и да ве запознаеме со нашата најдобра услуга, најдобар квалитет на производот на вашите пријатели. Па вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ве молиме проверете ја вашата земја увоз политика да се разбере и да се утврди применливоста на и вашата одговорност за какви било давачки или даноци на производи купување. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Сите применливи давачки и даноци, доколку ги има, не се вклучени во набавната цена на вашата нарачка или трансакција. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања, ние ќе ви понуди задоволителен одговор. Време на испорака : EMS, UPS-от, DHL, Fedex и TNT : 3-7days. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само Може да се проследи во Кина и не се детални следење на информации во вашата земја. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. EMS, DHL, UPS-от, ТНТ или Воздухопловната за превозот метод се предвидени.

Други карактеристики

Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
oukitel c8 маска
дизајн:
Обична
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
oukitel c8 5.5 case
Бренд Име:
ocube
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Oukitel C8

Најдобри понуди