Едноставен, Елегантен 6 Бои Нова Мода Личност Сребро Акрилик Стакло Круг Студ Обетки Мода Накит Жените Додатоци

Едноставен, Елегантен 6 Бои Нова Мода Личност Сребро Акрилик Стакло Круг Студ Обетки Мода Накит Жените Додатоци

DEN 166.00
DEN 229.92
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница
Напомена :
1.Ние стр rovide мешани нарачка од кина пост воздухопловната (не мин .Цел)
2.Ние нудиме бесплатно брод пинг страна на курирската служба DHL,EMS итн.(Min.Нарачката е 200 USD)
Се меша :
Ако сакате да заработите мешан редослед,ве молиме да ги обедини сите елементи во количката и потоа ги плаќаат сите заедно од страна на едно време.
Производ : Нова Мода Личност 6 Colors Сребро Позлатен Кристал капка студ Обетки Накит КОЛИЧИНА : 1 пар ;
Боја : 6 Colors,жолта (А),розова(Б),зелена(C),црна(D),сина(E),црвено(F),како на слика шоу ;
Материјал : алуминиумски
Earring Големина : обетки големина е 5cm(2in)
Тежина : 21g/пар ;

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Б.К., ГР, ПОВТОРНО, BL, ВИЕ, ПИ
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E-4374-5
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ldealway
Материјал:
легури,акрилик
боја:
6 бои,жолта, розова, зелена, црна, сина, црвена, како на сликата шоу;
earring големина:
обетки големина е 5cm (2in);
Тежина:
21g/pair ;

Најдобри понуди