wenjie брат Професионални и квалитетни 3 слој СТП мини Шминка Случај Убавина Случај Козметички Торба козметички случај

wenjie брат Професионални и квалитетни 3 слој СТП мини Шминка Случај Убавина Случај Козметички Торба козметички

DEN 652.00
DEN 906.24
 

Тековен
Количина на стоки


Големина : 12*12*12cm ( Прирачник за мерење имаат 2-3cm грешка)
Ова за мали димензии, пред да се направи нарачката, pls се провери големината, ви благодариме
Пратката внимание :
1.За пратката само може да изберете кина регистрирани воздух mail или epacket, но понекогаш ако имаат добри пратката, исто така и ние ќе брод од страна на друг превозот методи, како CDEK или друг превозот express, ние само може да се гарантираат за вас во рамките на нашата гаранција време ќе мора да прими стоката.
2 : Ако треба итно да се EMS/DHL со дополнителни поштенски : DHL : 3 – 7working дена, EMS; 5 - 15 Работни дена.
3.Ако стоката тежина или цел повеќе парчиња, губење на повеќе од 2kgs, ние најмногу ќе се испраќаат од страна на Кина пост воздух парцела или на друг превозот express со бесплатен превозот
Повратни информации :
1 : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас
2 : ве Молиме да остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги ;
3 : Ако имате било какви прашања, ве молиме да не даде негативна оценка, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме
да го реши секој проблем, да обезбеди најдобра услуга на клиентите за вас.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Висина:
12cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
wenjie брат
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Должина:
12
Затворање Тип:
Hasp
Обликот:
Кутија
Главен Материјал:
Faux Велур

Најдобри понуди