beibehang de papel parede Сопствена позадина Летање птица Новиот Кинески апстракт сино расположение Пејзаж во ЖИВО позадина ѕид behang

beibehang de papel parede Сопствена позадина Летање птица Новиот Кинески апстракт сино расположение Пејзаж

DEN 739.00
DEN 1296.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Димензии:
1 M2
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Хартиените Тапети
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
17233876

Најдобри понуди