VAKIND Црна 0.8 m/2.6 ft USB 2.0 СУМ Машко Да СУМ Машко Бакар Кабел за Пренос на Податоци, Жичен Линија Кабелот Доведе Extender Продолжување Кабел

VAKIND Црна 0.8 m/2.6 ft USB 2.0 СУМ Машко Да СУМ Машко Бакар Кабел за Пренос на Податоци, Жичен Линија Кабелот

DEN 41.00
DEN 53.76
 

Тековен
Количина на стоки


0.8 m/2.6 ft USB 2.0 СУМ Машко Да СУМ Машко Бакар Кабел за Пренос на Податоци, Жица Линија Кабелот Доведе Црна
0.8 m/2.6 ft USB 2.0 Extender Продолжување Кабел USB Кабелот 2.0 Машки да Машки Бакар Диригент
Карактеристики :
1. USB2.0 задник заедничка линии се и машките приклучок, може да се поврзете две женски приклучок заедно да стане машко и женско USB кабел за продолжување.
2. Тоа е погоден за заеднички радијатор напојување, возило MP3, мобилни хард диск кутија, и така натаму со истата конекција линија.
3. Тоа е погодно да се поврзете со компјутер и друга опрема, и врши комуникација на податоци, на датотеката пренос и така натаму.
Спецификации :
Тежина : околу. 124g
Боја : Црна
Кабел должина : околу. 0.8 m/ft 2.6
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 x Кабел

Други карактеристики

Должина на кабел:
0.8 m
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
VAKIND
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Број На Модел На:
кабел за пренос на податоци,
Објект:
187356
боја:
Должина на кабел:
Тежина:
Тип:
кабел за пренос на податоци,

Најдобри понуди