1 buc MD1005 Земјата во Потрага Метал Детектор,1.5 метар откривање на длабочина

1 buc MD1005 Земјата во Потрага Метал Детектор,1.5 метар откривање на длабочина

DEN 1926.24
 

Тековен
Количина на стоки


MD1005 Земјата во Потрага Метал Детектор,1.5 метар откривање на длабочина Напојување : 9 V(6 F22) Работат на Фреквенција : 22 KHz Оперативни Curren : Работат Напон : 7 V-9 V Функција : Метал Детекција на Осетливост : 500mm на шапка pin Чувствителност : 100mm на проценти Пакување : 6 парчиња по Картон Боја : Сина или Друга Боја Тежина : 540 G Прирачник за Корисникот Јазик : англиски Оригиналот : шенжен Кина

Други карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
Моќност Тип:
Батеријата-Напојува
Број На Модел На:
MD1005
DIY Материјали:
Металугрија
Со LCD Екран Или Не:
No
Место на Потекло:
Шенжен,Кина
боја:
Светло Сина
квалитет:
Висок
моќност:
9V(6F22)
Volt:
7V-9V
Работна Фреквенција:
22KHz
Работат на струјата:
Број На Производ:
FC196

Најдобри понуди