Фала на Кожа Автомобил Копче Случај Покритие За Peugeot 107 207 307 407 308 607 Топла продажба 3 Копчиња Smart Далечински Управувач Школка за заштита

Фала на Кожа Автомобил Копче Случај Покритие За Peugeot 107 207 307 407 308 607 Топла продажба 3 Копчиња Smart

DEN 209.28
 

Тековен
Количина на стоки


Драги пријатели од сите делови на земјата купувачи, продавачот е многу среќен да се оди на продавачот продавница за да купат производи! Продавачот има доволно самодоверба за да се обезбеди квалитетот на производите, на преференцијални цени, колку што е можно повеќе за купувачот пријател услуга!
Продавачот се надева дека ќе може да го добијат производот по производ слики може да бидат испратени на производот евалуација, така што повеќе купувачи се види! Ви благодариме
Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Силика гел Боја : Црна, црвена, кафена,светло розева боја,длабоко розова Пакет : 1pcs Цел : декоративни заштита на копче, спречување на корозија, Инсталација Настава :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета
Пријателски потсетување : ве Молиме споредете ги вашите производот пред купување на добар производ својства во автомобил копче за слика, вашиот автомобил копчиња и слики на иста како и клучевите од колата за да се утврди купување! Ви благодариме
Продавачот гарантира : убава вистинска кожа
Исклучителна keychain додатоци

Други карактеристики

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA
Материјал:
Горниот слој на кожа&Нерѓосувачки челик
боја:
црна и кафеава
Погоден за автомобили 1:
За Peugeot 107 207 307 407 308 607
Големина:
L and XL
Шема:
Чиста Боја
Стил:
Бизнис и мода
Погоден за родова:
машки и женски
Затворен патот:
Маска тип

Најдобри понуди